Doğal gaz konforuyla kışlar çok daha rahat

Kış hazırlıkları sürerken her odada eşit sıcaklık sağlayan, depolama gerektirmeyen, tüp bitti derdi olmadan daima sıcak su kullanabileceğiniz, pişirmede ve sıcak suda tüpe göre 5 kat daha ekonomik doğal gaza geçerek konforlu bir kışa bugünden hazırlanın.

Soğuk havaların yaklaşmasıyla birlikte, bu kış doğal gaz konforunu yaşamak isteyenler, doğal gaz dönüşüm işlemlerini şimdiden tamamlayarak rahat bir kışa hazırlanıyor. Türkiye’nin dört bir yanında 3,4 milyondan fazla abonesine temiz, konforlu ve ekonomik enerji doğal gazı güvenle ulaştıran Aksa Doğalgaz, doğal gazla tanışmak isteyenleri abonelik işlemleri için müşteri hizmet merkezlerine bekliyor.

 

Tüpe göre 5 kat daha ekonomik

Doğal gaz konforlu, temiz ve çevreci olmasının yanı sıra ekonomik bir çözüm de sunuyor. Yalnızca ısınmada değil ocak ve sıcak su ihtiyacı için de kullanılan doğal gaz, pişirmede ve sıcak su kullanımında tüpe göre 5 kat daha ekonomik bir çözüm sunuyor.

 

Isınma ihtiyacını ithal kömüre göre 2 kat daha ekonomik sağlayan doğal gaz ile kül, kömür, toz, soba temizliği gibi zahmetli işler de ortadan kalkıyor. Doğal gazla evin her odası sıcacık, evde geçirilen zaman çok daha konforlu.

 

Bağlantı Bedeline 4 Taksit

Aksa Doğalgaz, 30 Eylül 2020 tarihine kadar bağlantı bedeline, abonelerin tercihine göre 4 taksite kadar vade uyguluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler Aksa Doğalgaz müşteri hizmet merkezlerine başvurularını yapabiliyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma