Gayrimenkul sektöründe yapay zeka ve veri analitiği uygulamaları

GYODER-YTÜ Teknopark iş birliği ile Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen ve büyük ilgi gören sertifika programı kapsamında ‘Yapay Zeka ve Veri Analitiğinde Sektör Uygulamaları’ konuşulacak.

13 Şubat Cumartesi günü Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu’nun da katılacağı webinar’da şirketlerin sektöre yönelik uygulama ve deneyimleri paylaşılacak. 

GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği) ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark iş birliği ile Türkiye’de ilk kez düzenlenen ‘Gayrimenkulde Yapay Zekâ ve Veri Bilimi Uzaktan Sertifika Programı’, sektör temsilcilerinin katılımıyla webinar’la tamamlanacak. ‘Yapay Zeka ve Veri Analitiğinde Sektörel Uygulamalar’ başlıklı webinar, Digital Network Alkaş platformunda, 13 Şubat Cumartesi günü 14.00-17.00 arası online olarak yapılacak.  

Açılışını Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu’nun yapacağı webinar’ın moderatörleri Prof. Dr. Ali HepşenMete VarasDoç. Dr. Zeynep Işık olacak. Projenin Eğitim Koordinatörü Doç. Dr. Serhat Başdoğan’ın da değerlendirmelerini paylaşacağı webinar’ın konuşmacılarıEndeksa Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, REIDIN Kıdemli Veri Uzmanı Andaç Derinpınar, Sahibinden.com Kıdemli Büyük Veri Uzmanı Güray Ataman, Shopi. Kurucu Ortağı ve CEO’su Turgut Yazıcı, Vispera Kurucu Ortağı ve COO’su Burak Akgül, Zingat Kurucu Ortağı ve COO’su Mehmet Erkek, sektöre yönelik uygulamalarla ilgili şirket deneyimlerini aktaracak. 

GYODER ve YTÜ Teknopark iş birliği ile 18 Ocak’ta başlatılan uzaktan eğitim programının 13 Şubat Cumartesi günü yapılacak son bölümü; sertifika programı katılımcılarının yanı sıra, GYODER üyeleri ve ilgili tüm katılımcılara açık olacak.


Hibya Haber Ajansı

Okunma