img

Geleceğin cam anlayışında daha ilerisi


Yorglass, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleşen Euroshop 2023’te yer aldı. Yenilikçi çözümler ve yaratıcı trendler içeren sekiz farklı perakende boyutu sunan fuarda; bağlantılı perakende, sürdürülebilirlik, akıllı mağaza, enerji yönetimi, üçüncülükler, müşteri odaklılık, deneyim ve hayati şehirler gibi konular öne çıktı. Ticari soğutucu iş koluna ait ürünlerini standında ziyaretçilerle buluşturan Yorglass, CO2 emisyonunu azaltan Anti-Fog kaplamalı izolasyonlu camlarıyla katılımcılardan tam not aldı. Fuarda bir yeniliğe imza atan şirket, ürünlerinin sağladığı enerji tasarrufu ve karbon salımını azaltan özelliklerini somut olarak katılımcılara gösterdi. Böylece katılımcılar stant alanında camların enerji tüketim oranlarını fuarın ilk gününden son gününe kadar deneyimleyebildi. Stantta bulunan photobooth sayesinde ziyaretçiler, kendilerini Ticari Soğutucu işletmesinin bulunduğu Manisa Kampüsü ve Ticari Soğutucu dolapları ile Yorglass’ın çamaşır makinesi camı işletmesindeki çamaşır makinelerinin içindeymişçesine keyifli ve eğlenceli fotoğraflar çektirdi.

"Enerji tasarruflu ürünleri ile karbon salımını azaltmayı hedefliyor"

Euroshop 2023 Fuarı’nda ticari soğutucu ürünleriyle fark yaratan ve yoğun ilgi gören Yorglass, ticari soğutucu portföyünde yer alan tek ve bombe camlarını, izolasyonlu camlarını, cam kapı ve sistemlerini sergiledi. Katılımcı ve yatırımcılardan yoğun ilgi gören Anti-Fog kaplamalı izolasyonlu camlar, yüksek performans ve sıfır enerji tüketimi ile yüzde 100 çevre dostu ve enerji verimliliği sağlamasıyla dikkat çekti. Dolap içi sıcaklığının eksi değerlerde olduğu çalışma koşullarında buğulanmayı önlemek için cam yüzeyine Anti-Fog uygulanması prensibiyle üretilen bu camlar, ekolojik özellikleriyle fuara damga vurdu. Şirket fuarda yatay dondurma dolaplarında bulunan low-e camlarıyla bir adet dolaptan yıllık 33 Euro, 150.000 adet dolaptan yıllık yaklaşık 5 milyon Euro tasarruf sağlanacağını da göstermiş oldu. Yatay dolaptan sağlanan enerji tasarrufunun yıllık 430 kwh, dikey dolaptan sağlanan enerji tasarrufunun ise yıllık 2200 kwh olmasıyla da çevre dostu müşterilerin dikkatini çekti.  

"Katılımcılar camların enerji tüketim oranlarını fuarın ilk gününden son gününe kadar deneyimledi"

Fuarda yenilikçi ve inovatif ürünlerini görücüye çıkaran Yorglass, yüksek enerji tasarruflu ürünlerinin enerji tüketimine katkısını somut olarak tüm katılımcılara anında izleme fırsatı sundu. Şöyle ki, stantta bulunan dikey dolapların kapısında bulunan camlar Anti-Fog kaplamalı, diğer iki kapakta bulunan camlar ise normal olarak tasarlandı. -20 derece sıcaklıktaki bu dolapların kapaklarının açılmasıyla dolabın içerisindeki soğuk havayla fuar alanında sıcak hava bir araya geldi. Normal camlarda doğrudan buğulanma meydana gelirken Anti-Fog kaplamalılar da ise bu durum gerçekleşmedi. Bu da ürünün özelliğini en başarılı bir şekilde müşterinin deneyimlemesini ve görmesini sağladı. 

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.