img

KPMG Türkiye, Ege Bölgesi’nde kurumsal finansman hizmetlerini büyütüyor


Büyüme stratejisinin önemli bir parçası olarak bölgesel büyümeye odaklanan KPMG Türkiye, İstanbul’dan sunulan kurumsal finansman hizmetlerini Ege Bölgesi’ndeki müşterilerine yerinde sunmak amacıyla İzmir ofisine yatırımlarını hızlandırdı. KPMG Türkiye, İzmir ofisi bünyesinde oluşturulan yeni kurumsal finansman hizmetleri bölümü ile bölgedeki müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik şirket alım ve satım danışmanlığı, yeniden yapılandırma, borç danışmanlığı, proje finansmanı konularında hizmetler sunacak. Ticari bankacılık ve kurumsal finansman alanlarında 15 yılı aşkın bir deneyimi olan Azize Gündoğdu Şen, Kurumsal Finansman Kıdemli Müdürü olarak İzmir’deki kurumsal finansman bölümünün sorumluluğunu üstlenecek.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan KPMG Türkiye Birleşme ve Satın Alma Danışmanlığı Lideri Gökhan Kaçmaz, “KPMG Türkiye’nin büyüme stratejisi üç eksene oturuyor. Bunlardan ilki sunduğumuz hizmetlerimizin ve uzmanlıklarımızın çeşitliliğinin artması. İkincisi hizmetlerimizin sektörel bilgi ve uzmanlıklar ile zenginleştirilmesi. Üçüncüsü ise hizmetlerimizin tüm Türkiye’ye yayılması için bölgesel olarak ekiplerimizin büyümesi. Bu çerçevede kurumsal finansman hizmetlerimizi Ege Bölgesi’nde daha yaygın biçimde sunmak için de çalışmalarımızı hızlandırdık. Alanında çok deneyimli bir isim olan Azize Gündoğdu’nun KPMG Türkiye’yi bölgedeki hedeflerine daha çabuk ulaştıracağına inanıyor, İzmir ofisimize katılmasından memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

KPMG Türkiye Kurumsal Finansman Kıdemli Müdürü Azize Gündoğdu Şen ise şunları söyledi: “KPMG Türkiye kurumsal finansman hizmetleri kapsamında, İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ndeki şirketlerde büyük potansiyel olduğunu düşünüyor ve KPMG’nin uluslararası tecrübelerini şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. KPMG Türkiye’nin büyüme ve paydaşlarına değer sağlama hikayesine katkı sağlayacak olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.”

TSPB

Haber Giriş Sistemi

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.