Samsung’un Türkiye’deki ilk klima mağazası yeni konseptiyle İzmir’de açıldı

samsungun-turkiyedeki-ilk-klima-magazasi-yeni-konseptiyle-izmirde-acildi-07072010

Samsung’un Türkiye’deki ilk klima mağazası yeni konseptiyle İzmir’de açıldı

Samsung, hem çalışanların hem de müşterilerinin sağlığı için gerekli tüm önlemleri alarak Türkiye’deki ilk klima mağazasını İzmir’de açtı. Sadece klima satışının yapılacağı bu mağazada tamamen klimalar konusunda uzman ekipler görev yapacak. Böylelikle tüketiciler ihtiyaçlarına en uygun klimayı seçebilecek.

Koronavirüs salgınında vaka sayısının azalmaya başlaması ve hayatın yavaş yavaş normale dönmesiyle birlikte sıcak yaz havaları da yaklaşıyor. Ege’nin sıcaklarından korunmak ya da yaz mevsimine yeni bir klima ile taptaze bir başlangıç yapmak isteyen tüketiciler, Samsung’un ilk kez İzmir’de Girne Caddesi’nde açılan ve sadece klima satışı yapan mağazasını ziyaret ederek beğendikleri ürünü satın alabilecek.

Çalışanların ve müşterilerin sağlığı için gerekli tüm önlemlerin alınarak açıldığı mağazada, tüketiciler tamamen klimalar konusunda uzman ekiplerin yardımı ile ihtiyaçlarına en uygun klimayı da kolaylıkla seçebilecek. Bu satış noktalarında Samsung Split ve Multi Split klimaların yanı sıra aynı anda hem iklimlendirme hem sıcak su elde edebileceğiniz Isı Pompası Sistemleri, merkezi iklimlendirme ve havalandırma ürün grubu (DVM) ve Chiller ürün grubuyla ilgili müşterilere projelendirme, tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti de verilecek.

Mağaza içerisinde herkesin sağlığı için hem çalışanlar hem de müşteriler maske takıyor ve 2 metre sosyal mesafe de korunuyor.

 

Samsung, temmuz ayında İzmir’de iki tane daha açacağı bu klima mağazalarını, önümüzdeki aylarda başka illerde de açarak yaygınlaştırmayı planlıyor.

 


Hibya Haber Ajansı